Dažymo sienelė autoservisams

Pramonėje naudojama įranga pritaikyta autoservisui. Didėjant smulkių darbų poreikiui, autoservisai nori gruntuoti detales ne dažymo kameroje, o kitoje tam skirtoje vietoje. Įprastai automobilių gruntavimui naudojamos paruošimo stotys. Tačiau klientas plėtė veiklą ir paruošimo stočių sumontuoti nebuvo galimybės. Pasirinktas sprendimas – sumontuoti dažymo sienelę.

Pasiūlytas energiją taupantis sprendinys- ypač veiksminga dažymo sienelė, kurios komplektacija padeda išsaugoti šiltą patalpos orą ir sumažina šilto oro nuostolius iki 70% (lyginant su dažymo sienelėmis, kurios visą orą išmeta į lauką).

Dažymo sienelė komplektuojama su oro grąžinimo sistema “žiema/vasara”. Kol dažytojas nedažo, įjungta sienelė dirba recirkuliacijos principu. T.y. oras ištraukiamas per sienelę ir per švaraus oro filtrą įpučiamas į patalpą. Kai dažytojas paima į rankas pulverizatorių, suveikia daviklis, sklendė akimirksniu perjungiama ir oras su skiediklio garais išmetamas į lauką.

Dažymo sienelė stipriai išsiurbia dažų dulkes iš darbo zonos, todėl naudojama ne tik gruntavimui, bet ir akrilo ar poliuretano dangų purškimui ant automobilių detalių.

sienele_automobiliams

vasario 10th, 2015, kategorijoje: Naujienos autorius